POSLEDNÍ NOVINKY
 • 08únor


  Skvělá příležitost, jak strávit léto venku. Letos plánujeme 2 příměstské tábory s lukostřelbou v délce pěti pracovních dnů, během kterých naučíme mladé lukostřelce základům střelby z luku, případně zdokonalíme jejich stávající umění.

  Více
 • 24říjen

  už se to blíží… Finále projektu Díky, trenére se v letošním roce opět uskuteční v Praze. A to v sobotu 27. října v hale na Podvinném mlýně od 15.00.

  Více
 • 30srpen

  Také v letošním roce je nám ctí být součástí Wannado Festivalu. Tentokrát se uvidíme 8. 9. 2018 od 10 do 18 hodin ve Sportovím areálu Hamr Bráník. Hledejte stanoviště s lukostřelbou LK CERE. Těšíme se na Vás. Podrobné informace jsou i dispozici zde: www.wannado.eu

  Více
 • 01červenec

  Lukostřelecký areál bude v týdnu 2. - 8. 7. 2018 uzavřen. Těšíme se na Vás v pondělí 9. 7. 2018 od 16 hodin.

  Tým LK CERE

  Více
Všechny novinky

Členství

 

Členem našeho klubu se může stát každý. Rozhodně nezáleží na tom kolik vám je let nebo kolik toho o lukostřelbě víte. Nejdůležitější je touha naučit se něco nového a neobvyklého.

 

Přihláška ve formátu *.doc

 


1. Jak se stát členem?

 

Stačí vyplnit přihlášku:

 

Přihláška do Lukostřeleckého klubu CERE

 

Příjmení, jméno, titul…………………………………………………………………………

Rodné číslo………………………………………….datum přihlášení…………………….....

Kontaktní adresa……………………………………………………………………………...

Tel. spojení…………………………………………………………………………………...

Email spojení…………………………………………………………………………………

Státní příslušnost……………………………………………………………………………...

 

Poučení:

Svým podpisem vyjadřuji svůj výslovný souhlas s tím, aby Lukostřelecký klub CERE shromažďoval, zpracovával a archivoval osobní údaje, týkající se mé osoby, obsažené v této Přihlášce, a to pro účely evidence členů Lukostřeleckého klubu CERE. Dále souhlasím, aby moje osobní údaje předával třetím stranám, především ČLS, ČUS, MŠMT a případně dalším subjektům pro účely jednotné evidence sportovců a prokazování dotací, a to po dobu nezbytnou k zajištění povinností vyplývajících z příslušných zákonných norem. Zavazuji se bez zbytečného odkladu oznámit jakoukoli změnu výše uvedených osobních údajů. Dále tímto výslovně prohlašuji, že jsem byl v souladu s ustanoveními § 11 zákona č. 101/2000 Sb. v platném znění o ochraně osobních údajů řádně informován o zpracování osobních údajů v souvislosti s evidencí v Lukostřeleckém klubu CERE.

 

 

……………………………..                               .….........................………………………………..

Podpis člena                                                    Podpis zákonného zástupce nezletilého člena

 

 

a domluvit se na prvním tréninku v našem klubu.

 

KONTAKT NA RECEPCI:

email:lkcere@gmail.com

tel: + 420 731 409 063+ 420 731 409 063  

 

KONTAKT NA VEDENÍ KLUBU:

Helena Bauerová - předsedkyně a hlavní trenér

email: bauerova@ceresport.cz

tel.: +420 604 143 401+420 604 143 401 


2. Kolik to stojí?

 

Členství

Členství LK CERE   300,- Kč/ 1 rok

 

Registrace  ČLS

50,- Kč /rok

Lukostřelecká licence ČLS - děti

200,- Kč / rok

Lukostřelecká licence ČLS – dospělí

300,-Kč / rok

 

Lukostřelec, který se chce účastnit soutěží v rámci ČLS, si musí na každý rok koupit lukostřeleckou licenci. Lukostřelecká licence je platná od 1. 11. 2016 do 31. 10. 2017. 

 

Bližší informace cen tréninkových lekcí naleznete v ceníku.

 

3. Kdy a kde jsou tréninky?


   Tréninky probíhají ve sporotvním arálu Skalská, v Praze 4 - Libuši.  Tréninkové lekce jsou vedené 1 zkušeným instruktorem nebo trenérem. 60 minutové lekce pro začátečníky probíhají od pondělí do pátku od 19 do 21 hodin. Tréninkové lekce je možné rezervovat v sekci Tréninky.

 

 4. Co si musím pořídit, pokud chci začít?


  Začátečníkům veškeré lukostřelecké vybavení půjčujeme. Pokud se stanete členem klubu, jediné co si musí začínající lukostřelec pořídit, jsou chrániče na prsty, předloktí, toulec a několik šípů. 

 

5. Je lukostřelba vhodná i pro děti?


  Ano, luky jsou vždy přizpůsobeny velikostí, váhou i sílou dětem. Navíc při lukostřelbě posilujete zádové svaly, rozvíjíte stabilitu celého těla a trénujete soustředění na činnost. Rozhodně nehrozí žádné křívání dětské páteře. Technika správného výstřelu je již na takové úrovni, že se záda při výstřelu zatěžují co možná nejrovnoměrněji.

 

6. Jaký je systém trénování?


  Nováčci trénují podle systému Mezinárodní lukostřelecké federace FITA. Celý tréninkový cyklus, který trvá přibližně rok (záleží na aktivitě a schopnostech každého střelce), je rozdělen do několika úrovní. Každá z úrovní je zakončena závěrečnou zkouškou získaných dovedností. Cennou sběratelskou odměnou se stávají odznaky od mezinárodní federace, které každý střelec za složenou zkoušku získá. Jedná se o jednotný a ucelený cyklus, který je pro nováčky velmi přínosný, pestrý, zajímavý a také motivační.

  Pokročilejší lukostřelci jsou trénováni podle nejnovějších metod a trendů v lukostřelbě. Trenéři přistupují ke všem lukostřelcům individuálně a za pomoci moderních technologií i poznatků rozvíjejí dovednosti každého lukostřelce.

 

 7. Jaké jsou další aktivity klubu?


   LK CERE organizuje každý rok na konci srpna týdenní lukostřelecké soustřední. Dále se jeho členové pravidelně celý rok zúčastňují lukostřeleckých závodů v České republice, ale čestně reprezentují LK CERE také na závodech v zahraničí. Trenéři LK CERE jsou pravidelně proškolováni a vzdělávání na klubových či svazových školeních.