POSLEDNÍ NOVINKY
 • 24říjen

  Dovolujeme si Vám nabídnout možnost diagnostiky rozsahu pohybu a zpracovaného návrhu kompenzačních cvičení od Jiřího Kadeřábka z Revolution Movement. Účastníci semináře s Tylerem Bennerem měli možnost Jiřího Kadeřábka poznat osobně. Jiří Kadeřábek se zabývá všetraným a vyváženým pohybem, jeho cvičení pomáhají vyhnout se přípradným zraněním, zlepšují rozsah pohybu a tím zlepšují výkonnost pohybového aparátu.

  Více
 • 25září

   David Palyza vybojoval 3. místo v kategorii žáků, David Vítovec obsadil 2. místo v kategorii juniorů a družstvo starších žáků získalo stříbrné medaile. 

  Více
 • 15září

  V sobotu 11. 9. 2016 ve večerních hodinách proběhl ve sportovním areálu Skalská křest českého překladu knihy „Inside the Archer“. 

  Více
 • 14září

  Lukostřelecký klub CERE zorganizoval od 9. do 12. září 2016 unikátní lukostřelecký seminář a workshop s výborným lukostřelcem a trenérem Tylerem Bennerem. 

  Více
Všechny novinky

O nás

Lukostřelecký klub CERE byl založen v roce 2001. Od počátku jsme se soustředili na výuku lukostřelby dětí a mládeže v tělocvičnách základních školách Prahy 4. Jako letní střelnici jsme využívali prostory areálu Yacht klubu CERE v pražském Podolí. Od ledna 2009 se dotkla tohoto areálu revitalizace Podolka, v rámci které jsme o možnost zde trénovat přišli. Od května 2009 stříleli na hřišti ZŠ U Krčského lesa v Jánošíkově ulici, kde jsme na jaře 2010 založili Sportovní středisko mládeže, které se ještě hlouběji soustřeďuje na práci s dětmi a mládeží. Od jara 2013 jsme se přesunuli do sportovního areálu Skalská, v ulici Skalaská, v Praze 4- Libuši. V tomto areálu byla postupně vybudována lukostřelnice určená pro celoroční provoz. Nachází se zde hala určená pro zimní sezónu a příjemná lukostřelnice určená pro terčovou lukostřelbu. Vedle mládeže jsou v našem klubu lukostřelci dospělí i senioři a rádi do našich řad přijmeme i Vás.

 

PODĚKOVÁNÍ od našich partnerů:


Dear LK CERE,

 

We are writing to thank you for your involvement with the Riverside Skills for Life programme during this school year.

One of our aims is to provide our students with options they can pursue beyond their schooling and with your assistance we are well on the way to meeting this goal.

Attached you will find a thank you certificate to display in your business, club rooms or perhaps display on your web site. We are truly grateful for the involvement and hope that we can continue working together in future years.

All the best for the summer and Riverside look forward to working with you again next year.

Kind regards,

 

Raymond Kropinski

Head of Sports and Physical Education

 

Riverside International School 


 

LK CERE     
LK CERE
     
LK CERE   LK CERE