LATEST NEWS
 • 08February


  Skvělá příležitost, jak strávit léto venku. Letos plánujeme 2 příměstské tábory s lukostřelbou v délce pěti pracovních dnů, během kterých naučíme mladé lukostřelce základům střelby z luku, případně zdokonalíme jejich stávající umění.

  More
 • 24October

  už se to blíží… Finále projektu Díky, trenére se v letošním roce opět uskuteční v Praze. A to v sobotu 27. října v hale na Podvinném mlýně od 15.00.

  More
 • 30August

  Také v letošním roce je nám ctí být součástí Wannado Festivalu. Tentokrát se uvidíme 8. 9. 2018 od 10 do 18 hodin ve Sportovím areálu Hamr Bráník. Hledejte stanoviště s lukostřelbou LK CERE. Těšíme se na Vás. Podrobné informace jsou i dispozici zde: www.wannado.eu

  More
 • 01July

  Lukostřelecký areál bude v týdnu 2. - 8. 7. 2018 uzavřen. Těšíme se na Vás v pondělí 9. 7. 2018 od 16 hodin.

  Tým LK CERE

  More
All news

Finále letošního ročníku Díky trenére je tady!

[24. 10. 2018 7:50:05]
Finále letošního ročníku Díky trenére je tady!

už se to blíží… Finále projektu Díky, trenére se v letošním roce opět uskuteční v Praze. A to v sobotu 27. října v hale na Podvinném mlýně od 15.00.Pozor – zde se nefandí týmům, jednotlivcům, dvojicím… Ale trenérkám a trenérům mládeže. Přijďte je podpořit naši trenérku Helenu Bauerovou.

Po důkladné analýze a vyhodnocení se vybrala finální osmička, kterou čeká velké finále v rámci akce Den trenérů mládeže, boj o titul Trenér mládeže 2018 a o zájezdy na zahraniční stáže.

Vstup na akci je zdarma!

Více infomací na webu: http://dikytrenere.cz/vase-sportovani/prijdte-na-velke-finale-den-treneru-mladeze-se-blizi