Příměstské tábory s lukostřelbou v létě 2020
01.06.2020 14:23
Skvělá příležitost jak strávit léto venku. Letos plánujeme 2 příměstské tábory s lukostřelbou v délce pěti pracovních dnů, během kterých naučíme mladé lukostřelce základům střelby z luku, případně zdokonalíme jejich stávající umění.
Termíny:
13. - 17. 7. 2020
24. - 28. 8. 2020

Pro koho jsou příměstské tábory určeny?

Pro děti a mládež od 6 do 15 let, začátečníky, pokročilé i závodníky.

Kdy a kde se trénuje?
Lukostřelecký výcvik probíhá v areálu Archery Park. Vypsány jsou celkem dva letní termíny táborů. Tábory začínají v pondělí a končí v pátek tentýž pracovní týden.

Jak vypadá den na příměstském táboře?
Po ranním setkání v 9 hodin následuje příprava lukostřeleckého vybavení a lukostřelnice. Po dopoledním bloku výuky lukostřelby následuje oběd v blízské restauraci. Po krátké pauze a pasaáži teoretické připravy se jde opět na střelnici. Okolo páté hodiny začne probíhat úklid luků a lukostřelnice a zhodnocení dne. V 17:15 je možný odchod domů.

Je potřeba nějaké speciální vybavení?
LK CERE poskytuje účastníkům příměstských táborů luk, šípy, potřebné chrániče a v neposlední řadě trenéra, který bude mladým lukostřelcům k dispozici po celý den. Jediná nutná výbava je sportovní oblečení podle aktuálního počasí.

Kolik to stojí?
Cena 3.000,-Kč zahrnuje pět dní lukostřeleckého tréninku v Praze a areálu Archery Park, stravovací a pitný režim, pronájem luků a šípů.

Přihlásit se můžete prostřednictvím emailu: zahalkova@lkcere.cz nebo telefonu: 603 456 978.

Těšíme se na Vás.

Tým LK CERE
T. Z.
Bohužel nebyly žádné fotografie nalezeny.
ZPĚT NA SEZNAM