Skalská 1058/5, 142 00 Praha 4
+420 603 456 978
O NÁS

Lukostřelecký klub CERE

Milí návštěvníci, vítejte na stránkách Lukostřeleckého klubu CERE. Náš klub zajišťuje výuku lukostřelby všech věkových kategorií z řad členů klubu I široké veřejnosti. Lekce lukostřelby probíhají každý den v týdnu pod vedením kvalifikovaných trenérů ve sportovním areálu Skalská v Praze 4, Libuši. Členskou základnu tvoří kolem 250 aktivních lukostřelců, je mezi nimi i několik reprezentantů a Mistrů České republiky.

 

Přidejte se k nám a přijďte si zastřílet!

Trenéři

Helena Bauerová
Helena Bauerová
hlavní trenér LK CERE
Helena Bauerová je trenérka s velkým množstvím zkušeností. Dostáhla trenérského vzdělání licence B. V roce 2011 absolvovala trenérský kurz v Londýně.
ČÍST VÍCE
Ladislav Žák
Ladislav Žák
trenér
Ládislav Žák se věnuje lukostřelbě více jak 10 let. Sám je aktivním lukostřelcem, který prošel instruktorským školením trenérky Heleny Bauerové.
ČÍST VÍCE
Jiří Pešaut
Jiří Pešaut
trenér
Jiří Pešaut je zkušeným trenérem lukostřelby. Dosáhl trenérského vzdělání - licence III. třídy. Věnuje se trénování začínajících i pokročilejších lukostřelců. Je velmi skromný a ochotný kdykoliv pomoci.
ČÍST VÍCE
Tereza Zahálková
Tereza Zahálková
trenér
Tereza Zahálková je trenérka lukostřelby, která v roce 2020 dosáhla trenérského vzdělání licence II. třídy. Sama bývala rovněž aktivní lukostřelkyní, což je pro trenérskou praxi výhodou.
ČÍST VÍCE
Jaroslav Kratochvíl
Jaroslav Kratochvíl
instruktor
Vystudoval jednooborovou psychologii na MU Brno. Výkonnostnímu sportu se věnuje celý život, sportovat začal ve svých deseti letech, vrcholově závodil v atletice, malorážkovém biatlonu, sportovní střelbě a běhu na lyžích. Lukostřelbě se aktivně, včetně závodění, věnuje od roku 2008. Od roku 2016 se specializuje na lukostřelecký biatlon, zajišťuje management českého národního biatlonového týmu a je členem evropského pracovního týmu na rozvoj lukostřeleckého biatlonu. Je členem ČLS a Českého biatlonového svazu. V LK CERE se věnuje rozvoji lukostřeleckého biatlonu a trénuje začínající lukostřelce.
ČÍST VÍCE
Jiří Duba
Jiří Duba
kondiční trenér
Jiří Duba se od dětství věnoval judu, atletice, baseballu a sportovní gymnastice. Působil jako trenér sportovní gymnastiky v TJ Sokol Praha Vršovice.
ČÍST VÍCE
Jiří Šlédr
Jiří Šlédr
psycholog
Vystudoval FF UK, obor pedagogika-psychologie, a získal doktorát z psychologie, dále je absolventem FTVS UK 1. trenérské třídy v tenise. Je metodikem a psychologem sportovců v mnoha sportovních odvětvích (tenis, golf, curling, bialton, lukostřelba a další).
ČÍST VÍCE
Zavolejte nám
+420 603 456 978
+420 604 143 401
Adresa lukostřelnice
Skalská 1058/5,
142 00 Praha 4
Korespondenční adresa
K Betáni 260/8, 148 00 Praha 4
IČ: 26606534
Číslo účtu: 181702190/0300
ID datové schránky: pir7hgg
Hlavní město Praha Ceresport MŠMT
SLEDUJTE NÁS